Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX4558CEE+ |
| LIXINC Part # | MAX4558CEE+ |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX4558CEE+ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX4558CEE+ |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| schakel circuit: | - |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 8:1 |
| aantal circuits: | 1 |
| on-state weerstand (max): | 160Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 2Ohm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 2V ~ 12V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | ±2V ~ 6V |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | 150ns, 120ns |
| -3db bandbreedte: | - |
| lading injectie: | 2.4pC |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 2.5pF, 10pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 1nA |
| overspraak: | -93dB @ 100kHz |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-QSOP |
| MAX4632ESE | DUAL ANALOG SWITCH | 1034 Meer over bestellen |
|
| CD74HCT4052MG4 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC | 828 Meer over bestellen |
|
| TS12A4516D | IC SWITCH SPST 8SOIC | 1851 Meer over bestellen |
|
| 74HCT4852PW-Q100118 | DIFFERENTIAL MUX, 4 CHANNEL | 5945 Meer over bestellen |
|
| MPQ2735GG-AEC1-P | IC SWITCH SPDT DUAL 10QFN | 5887 Meer over bestellen |
|
| ISL84053IA | SPDT ANALOG SWITCH, 3 FUNC, 2 CH | 2150 Meer over bestellen |
|
| MAX4729EXT+T | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 670533425 Meer over bestellen |
|
| MAX4581EEE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP | 803 Meer over bestellen |
|
| DG211BDQ-T1-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 12858 Meer over bestellen |
|
| STG3482QTR | IC SWITCH DUAL SP4T 16QFN | 959 Meer over bestellen |
|
| MAX368CWN | ANALOG MUX | 1668 Meer over bestellen |
|
| 5962-9064001CA | CMOS LOGIC IC | 1147 Meer over bestellen |
|
| MAX398ESE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC | 811 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10873065 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.11000 | $5.11 |
| 10 | $4.58504 | $45.8504 |
| 25 | $4.33540 | $108.385 |
| 100 | $3.85344 | $385.344 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.