Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADG409BN PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADG409BN |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| schakel circuit: | SP4T |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 4:1 |
| aantal circuits: | 2 |
| on-state weerstand (max): | 100Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 15Ohm (Max) |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 12V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | ±15V |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | - |
| -3db bandbreedte: | - |
| lading injectie: | 20pC |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 11pF, 20pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 500pA |
| overspraak: | -85dB @ 100kHz |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 918 Meer over bestellen |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2261 Meer over bestellen |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 944 Meer over bestellen |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35320 Meer over bestellen |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 983 Meer over bestellen |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 870 Meer over bestellen |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1865 Meer over bestellen |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2663 Meer over bestellen |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 918 Meer over bestellen |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 882 Meer over bestellen |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3909 Meer over bestellen |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 932 Meer over bestellen |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3593 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 19369 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.