Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | NX3L1G53GT,115 |
| LIXINC Part # | NX3L1G53GT,115 |
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | IC SWITCH SPDT 8XSON |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | NX3L1G53GT,115 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | NX3L1G53GT,115 |
| Merk: | NXP Semiconductors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | NXP Semiconductors |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| schakel circuit: | SPDT |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 2:1 |
| aantal circuits: | 1 |
| on-state weerstand (max): | 750mOhm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 20mOhm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 1.4V ~ 4.3V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | - |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | 24ns, 8ns |
| -3db bandbreedte: | 60MHz |
| lading injectie: | 15pC |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 35pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 10nA |
| overspraak: | -90dB @ 100kHz |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-XFDFN |
| apparaatpakket leverancier: | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| ADG444BRZ-REEL | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS, P | 5929 Meer over bestellen |
|
| MC74HC4067ADWG | IC MUX/DEMUX/QUAD SWITCH 24SOIC | 1124 Meer over bestellen |
|
| TS12A4517DBVR | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 806 Meer over bestellen |
|
| MAX4663CPE | QUAD,SPST ANALOG SWITCH | 891 Meer over bestellen |
|
| ISL8391IB | SPST ANALOG SWITCH, 4 FUNC, 1 CH | 5206 Meer over bestellen |
|
| 8100605EA | ANALOG SWITCH WITH DRIVER | 1426 Meer over bestellen |
|
| NLVHC4852ADTR2G | DIFFERENTIAL MULTIPLEXER, 2 FUNC | 3992 Meer over bestellen |
|
| ADG719BRMZ | IC SWITCH SPDT 8MSOP | 2450 Meer over bestellen |
|
| ADG1606BRUZ | IC MULTIPLEXER 1 X 16 28TSSOP | 4077 Meer over bestellen |
|
| ADG701LBRJZ-REEL | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, | 1862 Meer over bestellen |
|
| DG441DY+ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 1069 Meer over bestellen |
|
| MAX4737EUD+T | IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP | 3496 Meer over bestellen |
|
| MAX4684EBC | DUAL SPDT ANALOG SWITCHES | 9097 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13375 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 5000 | $0.28705 | $1435.25 |
| 10000 | $0.28280 | $2828 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.