Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX4523CSE+ |
| LIXINC Part # | MAX4523CSE+ |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX4523CSE+ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX4523CSE+ |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| schakel circuit: | SPST - NO/NC |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 1:1 |
| aantal circuits: | 4 |
| on-state weerstand (max): | 100Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 1Ohm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 2V ~ 12V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | ±2V ~ 6V |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | 80ns, 30ns |
| -3db bandbreedte: | - |
| lading injectie: | 1pC |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 2pF, 2pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 1nA |
| overspraak: | -90dB @ 100kHz |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SO |
| 74HCT4067D,118 | IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC | 878 Meer over bestellen |
|
| MAX4606CSE | QUAD, SPST ANALOG SWITCH | 875 Meer over bestellen |
|
| ADG794BRQZ-REEL | LOW VOLTAGE, 300 MHZ QUAD 2:1 MU | 95262 Meer over bestellen |
|
| NLAS4783MN1R2G | IC SWITCH TRIPLE SPDT 16QFN | 16643939 Meer over bestellen |
|
| MAX312ESE | SPST ANALOG SWITCH | 1304 Meer over bestellen |
|
| DG413HSDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16-DIP | 963 Meer over bestellen |
|
| 74HCT4316PW,118 | IC SWITCH QUAD 1X1 16TSSOP | 1224 Meer over bestellen |
|
| TS5A3157DCKRE4 | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 818 Meer over bestellen |
|
| ADG452BRZ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 2222 Meer over bestellen |
|
| ADG441BN | QUAD SPST SWITCH | 2447 Meer over bestellen |
|
| MC74HC4066F | ANALOG SWITCH QUAD SPST 14PIN SO | 3337 Meer over bestellen |
|
| MIC2526-2BM | DUAL USB POWER CONTROL SWITCH | 99890 Meer over bestellen |
|
| MAX4611EPD+ | MAX4611 LOW-VOLTAGE, QUAD, SPST | 1989 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 32722474 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.98000 | $1.98 |
| 10 | $1.78314 | $17.8314 |
| 50 | $1.68243 | $84.1215 |
| 100 | $1.43338 | $143.338 |
| 250 | $1.34594 | $336.485 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.