Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC74HC4316AFELG |
| LIXINC Part # | MC74HC4316AFELG |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC74HC4316AFELG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC74HC4316AFELG |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| schakel circuit: | SPST - NO/NC |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 1:1 |
| aantal circuits: | 4 |
| on-state weerstand (max): | 90Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 15Ohm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 2V ~ 6V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | ±2V ~ 6V |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | - |
| -3db bandbreedte: | 160MHz |
| lading injectie: | - |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | 10pF |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 100nA |
| overspraak: | -80dB @ 1MHz |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOEIAJ |
| SN74HC4066DRE4 | IC SWITCH QUAD 1X1 14SOIC | 978 Meer over bestellen |
|
| ADG742BKSZ5-REEL7 | IC SWITCH SPST SC70-5 | 3376 Meer over bestellen |
|
| HV2721/R4X | 16-CH 300V MUX (SPST), ONE BLEED | 1449 Meer over bestellen |
|
| ADG436BR | 15V DUAL SPDT SWITCH | 901 Meer over bestellen |
|
| FSA2467UMX-FS | 0.4OHM LOW-VOLTAGE DUAL DPDT ANA | 441513 Meer over bestellen |
|
| MAX359CWE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 2923507 Meer over bestellen |
|
| MAX4595DBVRG4 | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 859 Meer over bestellen |
|
| HI1-0506-4 | SINGLE 16-CHANNEL CMOS ANALOG MU | 822 Meer over bestellen |
|
| ADG1213YRUZ-REEL7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 2826 Meer over bestellen |
|
| MAX4052AEEE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16QSOP | 3679 Meer over bestellen |
|
| MAX4543ESA+ | IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC | 994 Meer over bestellen |
|
| MAX4520EUA+ | IC SWITCH SPST 8UMAX | 1170 Meer over bestellen |
|
| NLAS5223BMNR2G | IC SWITCH DUAL SPDT 10WQFN | 3682 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13181 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.