Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 74HC2G66DC,125 |
| LIXINC Part # | 74HC2G66DC,125 |
| Fabrikant | Nexperia |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Beschrijving | IC SWITCH DUAL SPST 8VSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 74HC2G66DC,125 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 74HC2G66DC,125 |
| Merk: | Nexperia |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - analoge schakelaars, multiplexers, demultiplexers |
| Fabrikant: | Nexperia |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| schakel circuit: | SPST - NO |
| multiplexer/demultiplexer-circuit: | 1:1 |
| aantal circuits: | 2 |
| on-state weerstand (max): | 70Ohm |
| kanaal-naar-kanaal matching (δron): | 3Ohm |
| spanning - voeding, enkelvoudig (v+): | 2V ~ 10V |
| spanning - voeding, dubbel (v±): | - |
| schakeltijd (ton, toff) (max): | 20ns, 27ns |
| -3db bandbreedte: | 200MHz |
| lading injectie: | - |
| kanaalcapaciteit (cs(uit), cd(uit)): | - |
| stroom - lekkage (is(uit)) (max): | 1µA |
| overspraak: | -60dB @ 1MHz |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-VSSOP |
| MAX4621ESE+ | IC SWITCH DUAL SPST 16SOIC | 5811553 Meer over bestellen |
|
| DG441DVZ | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 854 Meer over bestellen |
|
| NX3L2G384GT,115 | MULTIPLEXERS/SWITCHES, 2 FUNC, C | 1826 Meer over bestellen |
|
| HI9P0508-9 | SINGLE 8-CHANNEL CMOS ANALOG MUX | 4122 Meer over bestellen |
|
| ADG221KR | QUAD SPST SWITCH | 7977 Meer over bestellen |
|
| HI3-0547-5Z | IC MULTIPLEXER DUAL 8X1 28DIP | 956 Meer over bestellen |
|
| SN74LVC1G66YEPR | SPST, 1 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 12995 Meer over bestellen |
|
| ADG212AKNZ | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 1448 Meer over bestellen |
|
| ADG708BRU-REEL | SINGLE-ENDED MUX,8 CHANNEL | 9862 Meer over bestellen |
|
| MAX319CPA | MAX319 PRECISION ANALOG SWITCH | 4746 Meer over bestellen |
|
| ADG904BCP-R | 4:1 MUX/SP4T | 27167 Meer over bestellen |
|
| HI-8197PCTF | IC ANALOG SWITCH 4 X SPST 16CSP | 934 Meer over bestellen |
|
| HI3-0508-5Z | IC MULTIPLEXER 8X1 16DIP | 997 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13928 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41000 | $0.41 |
| 3000 | $0.22320 | $669.6 |
| 6000 | $0.20880 | $1252.8 |
| 15000 | $0.19440 | $2916 |
| 30000 | $0.18432 | $5529.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.