Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADV7283WBCPZ-RL |
| LIXINC Part # | ADV7283WBCPZ-RL |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - codecs |
| Beschrijving | IC SDTV DECODER 10BIT 32-LFCSP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADV7283WBCPZ-RL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADV7283WBCPZ-RL |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - codecs |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | Automotive |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Video Decoder |
| gegevensinterface: | I²C |
| resolutie (bits): | 10 b |
| aantal adc's/dac's: | 1 / 0 |
| sigma-delta: | No |
| s/n-verhouding, adcs / dacs (db) typ: | - |
| dynamisch bereik, adcs/dacs (db) typ: | - |
| spanning - voeding, analoog: | 1.71V ~ 1.89V |
| spanning - voeding, digitaal: | 1.71V ~ 1.89V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| apparaatpakket leverancier: | 32-LFCSP (5x5) |
| CS42516-CQZ | IC CODEC S/PDIF RCVR 64LQFP | 1023 Meer over bestellen |
|
| TLV320AIC3254IRHBT | IC STEREO AUDIO CODEC 1.8V 32QFN | 8476 Meer over bestellen |
|
| PCM3010DBR | IC STEREO AUD CODEC 24BIT 24SSOP | 831 Meer over bestellen |
|
| HMP9701CN | AC97 AUDIO CODEC | 1492 Meer over bestellen |
|
| N681386DG TR | IC CODEC SGL PROGR 48LQFP | 928 Meer over bestellen |
|
| AD1836AASRL | MULTICHANNEL 96 KHZ CODEC | 1700 Meer over bestellen |
|
| TLV320AIC14CDBTRG4 | IC CODEC 16BIT 26KSPS 30-TSSOP | 986 Meer over bestellen |
|
| STAC9783S-LA2 | STAC9783 - AC 97 CODEC | 827 Meer over bestellen |
|
| TLV320AIC24KIPFBR | IC CODEC 16BIT DUAL PROG 48-TQFP | 1203 Meer over bestellen |
|
| CS42324-CQZ | 10-IN, 6-OUT, 2 VRMS AUDIO CODEC | 1464 Meer over bestellen |
|
| AD1838AAS-REEL | 2 ADC, 8 DAC, 24-BIT - CODEC | 10480 Meer over bestellen |
|
| W681310RG | IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP | 896 Meer over bestellen |
|
| TLV320AIC3206IRSBR | IC STEREO AUD CODEC LP 40WQFN | 3473 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10844 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.00500 | $7.005 |
| 5000 | $7.00500 | $35025 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.