Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - besturingen |
| Beschrijving | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LAN91C96I-MS PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LAN91C96I-MS |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - besturingen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| protocol: | Ethernet |
| functie: | Controller |
| koppel: | Parallel |
| normen: | 10 Base-T PHY |
| spanning - voeding: | 3.3V |
| Huidige voorraad: | 50mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| pakket / koffer: | 100-BQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3416 Meer over bestellen |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2966 Meer over bestellen |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1200 Meer over bestellen |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1706 Meer over bestellen |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7347 Meer over bestellen |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 942 Meer over bestellen |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 46033 Meer over bestellen |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15878 Meer over bestellen |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 1132 Meer over bestellen |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 837 Meer over bestellen |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 966 Meer over bestellen |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 808 Meer over bestellen |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 1033 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10887 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.