Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN65HVD21P |
| LIXINC Part # | SN65HVD21P |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN65HVD21P PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN65HVD21P |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Transceiver |
| protocol: | RS422, RS485 |
| aantal stuurprogramma's/ontvangers: | 1/1 |
| duplex: | Half |
| ontvanger hysteresis: | 130 mV |
| datasnelheid: | 5Mbps |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| ICL3238IAZ | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 960 Meer over bestellen |
|
| ISL32435EIBZ-T7A | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 862 Meer over bestellen |
|
| DS3690T+ | 26-CHANNEL, THREE-STATEABLE | 3411 Meer over bestellen |
|
| TJA1020T/CM,118 | IC TRANSCEIVER 1/1 8SO | 906 Meer over bestellen |
|
| SN75150PE4 | IC DRIVER 2/0 8DIP | 944 Meer over bestellen |
|
| MAX14859GWE+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SOIC | 942 Meer over bestellen |
|
| MAX3483CSA+ | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 1466 Meer over bestellen |
|
| ADM1490EBRMZ-REEL7 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8MSOP | 875 Meer over bestellen |
|
| MAX3311EUB+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX | 301533387 Meer over bestellen |
|
| TLK2201BIRCPRG4 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 64HVQFP | 919 Meer over bestellen |
|
| SN65C3238DBR | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 7774 Meer over bestellen |
|
| AD8019ARZ | IC DRIVER 2/0 8SOIC | 4543 Meer over bestellen |
|
| LT1791HS#TRPBF | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 874 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11072 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.51000 | $5.51 |
| 10 | $4.95083 | $49.5083 |
| 50 | $4.68070 | $234.035 |
| 100 | $4.05650 | $405.65 |
| 500 | $3.45323 | $1726.615 |
| 1000 | $2.91236 | $2912.36 |
| 2500 | $2.76675 | $6916.875 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.