Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TCAN1051HGVDR |
| LIXINC Part # | TCAN1051HGVDR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TCAN1051HGVDR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TCAN1051HGVDR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Transceiver |
| protocol: | CANbus |
| aantal stuurprogramma's/ontvangers: | 1/1 |
| duplex: | Half |
| ontvanger hysteresis: | 120 mV |
| datasnelheid: | 5Mbps |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| TRSF3221CDBR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SSOP | 4132 Meer over bestellen |
|
| MCP2022A-330E/ST | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 14TSSOP | 896 Meer over bestellen |
|
| KSZ8081MLXCA-TR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48LQFP | 960 Meer over bestellen |
|
| DS2003CM/NOPB | IC DRIVER 6/0 16SOIC | 840 Meer over bestellen |
|
| SN65C3221PW | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP | 1235 Meer over bestellen |
|
| MAX230CPP+ | IC DRIVER 5/0 20DIP | 949 Meer over bestellen |
|
| MAX13053ASA+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC | 822 Meer over bestellen |
|
| ICL3222CP | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP | 2740 Meer over bestellen |
|
| TRS3223EIPWR | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP | 1240 Meer over bestellen |
|
| MAX3222EEUP-T | RS-232 TRANSCEIVER | 8356 Meer over bestellen |
|
| ISL8485EIB | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 13188 Meer over bestellen |
|
| ICL3238EIV-T | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28TSSOP | 3407 Meer over bestellen |
|
| AD8016ARE-REEL | IC DRIVER 2/0 28HTSSOP | 8346 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10821 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.72000 | $1.72 |
| 2500 | $0.74250 | $1856.25 |
| 5000 | $0.71500 | $3575 |
| 12500 | $0.68750 | $8593.75 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.