Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ICL3238EIAZ |
| LIXINC Part # | ICL3238EIAZ |
| Fabrikant | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ICL3238EIAZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ICL3238EIAZ |
| Merk: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Transceiver |
| protocol: | RS232 |
| aantal stuurprogramma's/ontvangers: | 5/3 |
| duplex: | Full |
| ontvanger hysteresis: | 600 mV |
| datasnelheid: | 250kbps |
| spanning - voeding: | 3V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 28-SSOP |
| SN75207D | LINE RECEIVER | 7092 Meer over bestellen |
|
| LTC2856IMS8-2#TRPBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP | 905 Meer over bestellen |
|
| CA3208E | SEQUENCE DRIVER AND LATCH DRIVER | 2343 Meer over bestellen |
|
| ISL3179EIBZ-T | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 850 Meer over bestellen |
|
| ADM237LAR-REEL | IC TRANSCEIVER 4/3 24SOIC | 2265 Meer over bestellen |
|
| LTC1535CSW#TRPBF | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 28SOIC | 997 Meer over bestellen |
|
| TLIN1029DRQ1 | IC TRANSCEIVER 1/1 8SOIC | 842 Meer over bestellen |
|
| SN74LV138D | DECODER/DRIVER | 883 Meer over bestellen |
|
| SN75107ANSR | IC RECEIVER 0/2 14SOP | 42899 Meer over bestellen |
|
| MAX3080EPD+ | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14DIP | 1252887 Meer over bestellen |
|
| MAX232AEWE+T | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO | 39182932 Meer over bestellen |
|
| TRS3232CDB | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP | 3692 Meer over bestellen |
|
| KSZ8061MNGW | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48QFN | 1516 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 19726 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.31000 | $2.31 |
| 10 | $2.07794 | $20.7794 |
| 47 | $1.96032 | $92.13504 |
| 141 | $1.67016 | $235.49256 |
| 282 | $1.56826 | $442.24932 |
| 517 | $1.37224 | $709.44808 |
| 1034 | $1.13699 | $1175.64766 |
| 2538 | $1.05857 | $2686.65066 |
| 5029 | $1.01937 | $5126.41173 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.