Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - signaalbuffers, repeaters, splitters |
| Beschrijving | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | DS08MB200TSQX/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - signaalbuffers, repeaters, splitters |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Buffer, Multiplexer |
| toepassingen: | LVDS |
| invoer: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| uitgang: | LVDS |
| datasnelheid (max): | 800Mbps |
| Aantal kanalen: | 4 x 1:2, 2:1 |
| vertragingstijd: | 1.0ns |
| signaalconditionering: | - |
| capaciteit - ingang: | 3.5 pF |
| spanning - voeding: | 3V ~ 3.6V |
| Huidige voorraad: | 225mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3883 Meer over bestellen |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13413 Meer over bestellen |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 817 Meer over bestellen |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 958 Meer over bestellen |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 989 Meer over bestellen |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8156 Meer over bestellen |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 810 Meer over bestellen |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4550 Meer over bestellen |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20833 Meer over bestellen |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 989 Meer over bestellen |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18910 Meer over bestellen |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1198 Meer over bestellen |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1717 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10839 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.