Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| Fabrikant | Nuvoton Technology Corporation America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › interface - spraakopname en afspelen |
| Beschrijving | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ISD5008ZIR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ISD5008ZIR |
| Merk: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | interface - spraakopname en afspelen |
| Fabrikant: | Nuvoton Technology Corporation America |
| serie: | ChipCorder® |
| pakket: | - |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| koppel: | SPI |
| ingangssignaal: | Analog - Single Ended, Microphone |
| uitgangssignaal: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| bemonsteringsfrequentie: | 4 ~ 8kHz |
| duur: | 4 ~ 8 Min |
| filterdoorlaatband: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| berichtgeving: | Multiple |
| oscillator type: | Internal/External |
| functies: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| spanning - voeding: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | CSP-20 |
| apparaatpakket leverancier: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 890 Meer over bestellen |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 903 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10856 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.