Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TPA321DR |
| LIXINC Part # | TPA321DR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - audio |
| Beschrijving | IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TPA321DR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TPA321DR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - audio |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Class AB |
| uitvoertype: | 1-Channel (Mono) |
| max uitgangsvermogen x kanalen @ belasting: | 700mW x 1 @ 8Ohm |
| spanning - voeding: | 2.5V ~ 5.5V |
| functies: | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Montage type: | Surface Mount |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| LMV1032UPX-06/NOPB | LMV1032 AMPLIFIERS FOR 3-WIRE AN | 3822 Meer over bestellen |
|
| TAS5760MDCA | TAS5760M CLOSED LOOP I2S INPUT A | 1283 Meer over bestellen |
|
| TPA3121D2PWP | IC AMP D MONO/STER 30W 24HTSSOP | 976 Meer over bestellen |
|
| LM4880M/NOPB | IC AMP CLASS AB STER 325MW 8SOIC | 1350772 Meer over bestellen |
|
| TAS5721DCAR | TAS5721 15-W STEREO (2.1) CLASS- | 660984 Meer over bestellen |
|
| TAS5424TDKDRQ1 | AUDIO AMPLIFIER | 1389 Meer over bestellen |
|
| BD5467GUL-E2 | IC AMP CLASS D MONO 700MW 9VCSP | 3798 Meer over bestellen |
|
| TPA3129D2DAPR | IC AMP CLASS D STER 30W 32HTSSOP | 1940 Meer over bestellen |
|
| TAS5631BPHDR | IC AMP D MONO/STER 600W 64HTQFP | 1944 Meer over bestellen |
|
| LM49251TLX/NOPB | LM49251 STEREO AUDIO SUBSYSTEM W | 3853 Meer over bestellen |
|
| LM48861TM/NOPB | LM48861 GROUND-REFERENCED, ULTRA | 1459 Meer over bestellen |
|
| AN17831A | IC AMP CLASS AB STEREO 44W 12SIL | 1479 Meer over bestellen |
|
| MAX9720AEUE+T | IC AMP CLSS AB STER 50MW 16TSSOP | 975 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12195 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 2500 | $0.39480 | $987 |
| 5000 | $0.37506 | $1875.3 |
| 12500 | $0.36096 | $4512 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.