Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM4911MM/NOPB |
| LIXINC Part # | LM4911MM/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - audio |
| Beschrijving | IC AMP AB STEREO 145MW 10VSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM4911MM/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM4911MM/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - audio |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | Boomer® |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Class AB |
| uitvoertype: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| max uitgangsvermogen x kanalen @ belasting: | 145mW x 2 @ 16Ohm |
| spanning - voeding: | 2V ~ 5.5V |
| functies: | Mute, Shutdown, Thermal Protection |
| Montage type: | Surface Mount |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-VSSOP |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| LM4819LD/NOPB | LM4819 350MW AUDIO AMPLIFIER WIT | 99950 Meer over bestellen |
|
| TDA7387EP | IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATT | 1652 Meer over bestellen |
|
| SSM2211SZ | IC AMP CLASS AB MONO 1.5W 8SOIC | 1174 Meer over bestellen |
|
| MAX9789AETJ+T | CLASS AB SPEAKER AMPLIFIERS | 3422 Meer over bestellen |
|
| SSM2301RMZ-REEL | 1.4 W CLASS-D AUDIO AMPLIFIER | 37648 Meer over bestellen |
|
| TLV1018-15YDCR | AUDIO AMPLIFIER | 288383 Meer over bestellen |
|
| LM49250RL | AUDIO AMPLIFIER, 2.43W, 2 CHANNE | 1309 Meer over bestellen |
|
| STK433-130N-E | AUDIO AMPLIFIER | 11260 Meer over bestellen |
|
| TAS5713PHP | IC AMP CLASS D STER 25W 48HTQFP | 1188 Meer over bestellen |
|
| LM4891LD | AUDIO AMPLIFIER | 6859 Meer over bestellen |
|
| TPA6013A4PWPR | TPA6013A4 3-W STEREO AUDIO POWER | 3096 Meer over bestellen |
|
| TPA3007D1PWR | IC AMP CLASS D MONO 6.5W 24TSSOP | 2579 Meer over bestellen |
|
| TAS5706BPAP | TAS5706B 20W CLOSED-LOOP I2S AUD | 802 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 14150 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.79000 | $1.79 |
| 1000 | $0.82795 | $827.95 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.