Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LT1354IS8#PBF |
| LIXINC Part # | LT1354IS8#PBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LT1354IS8#PBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LT1354IS8#PBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | C-Load™ |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | Voltage Feedback |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 400V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 12 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 80 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 300 µV |
| Huidige voorraad: | 1mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 30 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | ±2.5V ~ 15V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SO |
| LT1013DS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 13467 Meer over bestellen |
|
| OP275GSZ | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC | 2636 Meer over bestellen |
|
| HA1-2655-5 | DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER | 1017 Meer over bestellen |
|
| LMV824QDRQ1 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 8379 Meer over bestellen |
|
| THS4052IDR | THS4052 70-MHZ LOW-COST VOLTAGE- | 27213 Meer over bestellen |
|
| HA2-2622-2 | OPERATIONAL AMPLIFIER | 940 Meer over bestellen |
|
| MCP6293-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 881 Meer over bestellen |
|
| TLC274IDG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 916 Meer over bestellen |
|
| MAX4494AKA-T | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 3314 Meer over bestellen |
|
| INA331AIDGKR | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 4983 Meer over bestellen |
|
| NCS2333DMR2G | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 8MICRO | 364428942 Meer over bestellen |
|
| AD8368ACPZ-WP | IF AGC AMPLIFIER | 1089 Meer over bestellen |
|
| 5962-9751402QPA | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 1 | 1230 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11092 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.32000 | $7.32 |
| 25 | $4.85732 | $121.433 |
| 100 | $4.01611 | $401.611 |
| 250 | $3.81530 | $953.825 |
| 500 | $3.72924 | $1864.62 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.