Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LTC6253IMS#TRPBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LTC6253IMS#TRPBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 280V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 720 MHz |
| -3db bandbreedte: | 400 MHz |
| stroom - ingangsbias: | 1.4 µA |
| spanning - ingangsoffset: | 100 µV |
| Huidige voorraad: | 4.25mA (x2 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 100 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1339 Meer over bestellen |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 996 Meer over bestellen |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2483 Meer over bestellen |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1389 Meer over bestellen |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3944 Meer over bestellen |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5427 Meer over bestellen |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11322 Meer over bestellen |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 883 Meer over bestellen |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 917 Meer over bestellen |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1899 Meer over bestellen |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1501 Meer over bestellen |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 949 Meer over bestellen |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3340 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10900 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.