Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD8602ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8602ARZ-REEL |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD8602ARZ-REEL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD8602ARZ-REEL |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | DigiTrim® |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | CMOS |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 6V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 8.4 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 0.2 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 80 µV |
| Huidige voorraad: | 750µA (x2 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 50 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| OPA2614IDG4 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 823 Meer over bestellen |
|
| LMP7708MMX/NOPB | LMP7708 PRECISION, CMOS INPUT, R | 16814 Meer over bestellen |
|
| OPA2251UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 868 Meer over bestellen |
|
| ICL7612BCPAZ | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 2870 Meer over bestellen |
|
| MAX4323EUT-T | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 8424 Meer over bestellen |
|
| AD8591ARTZ-REEL7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 9767 Meer over bestellen |
|
| TLV4113CDGQR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 10MSOP-PWR | 8399 Meer over bestellen |
|
| TSZ181IQ1T | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 6DFN | 826 Meer over bestellen |
|
| AD8033AKS-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 1CIRC SC70-5 | 4907 Meer over bestellen |
|
| LTC1052CN#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 14DIP | 1005 Meer over bestellen |
|
| ISL28208FBZ-T13 | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 3 | 38436 Meer over bestellen |
|
| LM2904AVQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5127 Meer over bestellen |
|
| MAX4486ASA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 2416 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11744 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63000 | $2.63 |
| 2500 | $1.21461 | $3036.525 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.