Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD626AR |
| LIXINC Part # | AD626AR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD626AR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD626AR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | Differential |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 0.22V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | - |
| -3db bandbreedte: | 100 kHz |
| stroom - ingangsbias: | - |
| spanning - ingangsoffset: | 50 µV |
| Huidige voorraad: | 1.5mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 12 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.4V ~ 12V, ±1.2V ~ 6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| OPA837IDCKR | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SC70-5 | 1701 Meer over bestellen |
|
| LT6004IDD#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN | 1629 Meer over bestellen |
|
| LTC6269HMS8E-10#PBF | IC OPAMP GP SGL FET 8MSOP | 933 Meer over bestellen |
|
| LTC6081HMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 917 Meer over bestellen |
|
| RC4136N | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 91810806 Meer over bestellen |
|
| LT1396CS8#PBF | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 8SO | 1246 Meer over bestellen |
|
| OPA657UB | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 10856 Meer over bestellen |
|
| TS27L4CPT | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 985 Meer over bestellen |
|
| MAX4478AUD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 3944 Meer over bestellen |
|
| LT2079CS#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 1025 Meer over bestellen |
|
| MAX472EPA | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8DIP | 3223 Meer over bestellen |
|
| NJU7009F3-TE1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC88A | 914 Meer over bestellen |
|
| LTC6115IMS#PBF | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 12MSOP | 956 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 16602 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.30000 | $6.3 |
| 98 | $6.30000 | $617.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.