Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD8655ARZ |
| LIXINC Part # | AD8655ARZ |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD8655ARZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD8655ARZ |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | DigiTrim® |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 11V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 28 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 1 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 50 µV |
| Huidige voorraad: | 3.7mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 220 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| LMP7702MM | OP AMP, 2 FUNC, 220UV OFFSET-MAX | 6573 Meer over bestellen |
|
| NCV33202DMR2G | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MICRO | 6604 Meer over bestellen |
|
| NJU7031D# | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 891 Meer over bestellen |
|
| AD8220ARMZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 990 Meer over bestellen |
|
| ISL28433FVZ-T7A | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP | 1134 Meer over bestellen |
|
| THS3122CDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7953 Meer over bestellen |
|
| INA185A3IDRLR | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563 | 825 Meer over bestellen |
|
| EL2125CS | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 2798 Meer over bestellen |
|
| NCV5230DR2G | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6188 Meer over bestellen |
|
| LTC2053CDD#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 886 Meer over bestellen |
|
| LMV321IDBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 13704217 Meer over bestellen |
|
| LMV358IDRQ1 | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 43359 Meer over bestellen |
|
| TLV9042SIRUGR | 1.2V ULTRA-LOW VOLTAGE, 350KHZ-P | 3730 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11311 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 98 | $2.30699 | $226.08502 |
| 196 | $1.96558 | $385.25368 |
| 588 | $1.61491 | $949.56708 |
| 1078 | $1.33807 | $1442.43946 |
| 2548 | $1.24578 | $3174.24744 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.