Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ADA4927-1YCPZ-R2 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | Current Feedback |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | Differential |
| zwenksnelheid: | 5000V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | - |
| -3db bandbreedte: | 2.3 GHz |
| stroom - ingangsbias: | 500 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 300 µV |
| Huidige voorraad: | 20mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 65 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| apparaatpakket leverancier: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 4039 Meer over bestellen |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 858 Meer over bestellen |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3331 Meer over bestellen |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3257 Meer over bestellen |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3481 Meer over bestellen |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128676 Meer over bestellen |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 801 Meer over bestellen |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 36902 Meer over bestellen |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1192 Meer over bestellen |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2258 Meer over bestellen |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 5085 Meer over bestellen |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2735 Meer over bestellen |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775638 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10852 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.