Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | HA2-5180-2 |
| LIXINC Part # | HA2-5180-2 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | OPERATIONAL AMPLIFIER |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | HA2-5180-2 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | HA2-5180-2 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | J-FET |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 7V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 110 kHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 0.25 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 1 mV |
| Huidige voorraad: | 70µA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 15 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | ±40V |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | TO-99-8 Metal Can |
| apparaatpakket leverancier: | TO-99-8 |
| LTC2050HVIS8#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SO | 890 Meer over bestellen |
|
| OPA333AIDR | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2147484579 Meer over bestellen |
|
| LMV820ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 869 Meer over bestellen |
|
| AD844JR-16-REEL | IC CFA 1 CIRCUIT 16SOIC | 7309 Meer over bestellen |
|
| LM2904QDRG4 | LM2904 DUAL GENERAL-PURPOSE OPER | 33392 Meer over bestellen |
|
| MAX412BEPA | PRECISION OPERATIONAL AMPLIFIER | 1239 Meer over bestellen |
|
| MAX478ESA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 811 Meer over bestellen |
|
| AD548KR | PRECISION, LOW POWER OP AMP | 1537 Meer over bestellen |
|
| LMV772MM | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2950 Meer over bestellen |
|
| OP777ARZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2440 Meer over bestellen |
|
| TLV2254AQDRQ1 | TLV2254A-Q1 AUTOMOTIVE ADVANCED | 2347 Meer over bestellen |
|
| VCA8500IRGCT | 8-CHANNEL, ULTRALOW-POWER, VARIA | 3973 Meer over bestellen |
|
| OPA317IDBVT | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 6629 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11026 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.51000 | $7.51 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.