Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | INA214CIRSWR |
| LIXINC Part # | INA214CIRSWR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | INA214CIRSWR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | INA214CIRSWR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | Current Sense |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 0.4V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 30 kHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 28 µA |
| spanning - ingangsoffset: | 1 µV |
| Huidige voorraad: | 65µA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | - |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.7V ~ 26V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-UFQFN |
| apparaatpakket leverancier: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| THS4531AID | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 1894 Meer over bestellen |
|
| ADA4077-2ARZ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 883 Meer over bestellen |
|
| LM741EN | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT | 889 Meer over bestellen |
|
| MAX4390EUK | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6233 Meer over bestellen |
|
| LTC6248HMS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 904 Meer over bestellen |
|
| ADA4860-1YRJZ-RL | IC CFA 1 CIRCUIT SOT23-6 | 24845 Meer over bestellen |
|
| TLV2434CPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 988 Meer over bestellen |
|
| LM348DG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 995 Meer over bestellen |
|
| NCS214RMUTAG | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1626 Meer over bestellen |
|
| AMC1200STDUBRQ1 | AMC1200-Q1 AUTOMOTIVE, 250MV-INP | 1016 Meer over bestellen |
|
| LT1999HS8-10#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SO | 1021 Meer over bestellen |
|
| LTC2052IS#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 14SO | 1132 Meer over bestellen |
|
| AD8045ACP-REEL7 | IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8LFCSP | 19346 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10822 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74983 | $0.74983 |
| 3000 | $0.74983 | $2249.49 |
| 6000 | $0.71234 | $4274.04 |
| 15000 | $0.68556 | $10283.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.