Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AD842SQ/883B |
| LIXINC Part # | AD842SQ/883B |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 80MHZ 100MA 14CERDIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AD842SQ/883B PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AD842SQ/883B |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 375V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 80 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 4.2 µA |
| spanning - ingangsoffset: | 500 µV |
| Huidige voorraad: | 13mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 100 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | ±5V ~ 18V |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-CERDIP |
| LMC7101AIM5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 14648 Meer over bestellen |
|
| LM6142BIN/NOPB | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 1388 Meer over bestellen |
|
| LTC6084CMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 963 Meer over bestellen |
|
| TLV2472CD | TLV2472 DUAL 6V, LOW-POWER RAIL- | 5676 Meer over bestellen |
|
| OPA2830IDGKT | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2083 Meer over bestellen |
|
| OPA187IDBVR | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 1903 Meer over bestellen |
|
| MAX40087AUT+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 20857 Meer over bestellen |
|
| AD8607ARMZ-REEL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 954 Meer over bestellen |
|
| CA3260AE | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8DIP | 5552 Meer over bestellen |
|
| ALD1706GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 858 Meer over bestellen |
|
| LM6134BIN | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14DIP | 1164 Meer over bestellen |
|
| LMH6702MA | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 965 Meer over bestellen |
|
| OPA2677T | OPERATIONAL AMPLIFIER | 41025 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10887 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $83.97000 | $83.97 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.