Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LTC1992-5CMS8#PBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| versterker type: | Differential |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | Differential, Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 1.5V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 3.2 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 2 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 250 µV |
| Huidige voorraad: | 700µA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 30 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 805 Meer over bestellen |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 857 Meer over bestellen |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3173 Meer over bestellen |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 844 Meer over bestellen |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4829 Meer over bestellen |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 880 Meer over bestellen |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1280 Meer over bestellen |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 15881 Meer over bestellen |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 906 Meer over bestellen |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6626 Meer over bestellen |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2473 Meer over bestellen |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2141 Meer over bestellen |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3461 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10823 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.