Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX4326ESA PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX4326ESA |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 2V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 5 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 50 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 700 µV |
| Huidige voorraad: | 725µA (x2 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 50 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 885 Meer over bestellen |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2674 Meer over bestellen |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1038 Meer over bestellen |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1532 Meer over bestellen |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 954 Meer over bestellen |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 1911 Meer over bestellen |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5432 Meer over bestellen |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 839 Meer over bestellen |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166319 Meer over bestellen |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 870 Meer over bestellen |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7002 Meer over bestellen |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1631 Meer over bestellen |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2512 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11408 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.