Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | NCS2540DTBR2G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | NCS2540DTBR2G |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | Voltage Feedback |
| aantal circuits: | 3 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | 1700V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | - |
| -3db bandbreedte: | 750 MHz |
| stroom - ingangsbias: | 3.2 µA |
| spanning - ingangsoffset: | 10 mV |
| Huidige voorraad: | 13mA (x3 Channels) |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 100 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1514 Meer over bestellen |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 939 Meer over bestellen |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1079 Meer over bestellen |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6939 Meer over bestellen |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 987 Meer over bestellen |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 988 Meer over bestellen |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 877 Meer over bestellen |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 923 Meer over bestellen |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14405 Meer over bestellen |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1071 Meer over bestellen |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1320 Meer over bestellen |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11709 Meer over bestellen |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3472 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 15825 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.