Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX4250AAUK+TG103 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX4250AAUK+TG103 |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 1 |
| uitvoertype: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| zwenksnelheid: | 0.3V/µs |
| bandbreedteproduct winnen: | 3 MHz |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 1 pA |
| spanning - ingangsoffset: | 70 µV |
| Huidige voorraad: | 420µA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 68 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 925 Meer over bestellen |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 956 Meer over bestellen |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 830 Meer over bestellen |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 965 Meer over bestellen |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 959 Meer over bestellen |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 955 Meer over bestellen |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 826 Meer over bestellen |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 970 Meer over bestellen |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 889 Meer over bestellen |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 871 Meer over bestellen |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 857 Meer over bestellen |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 825 Meer over bestellen |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 925 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10851 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.