Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | KA258 |
| LIXINC Part # | KA258 |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | KA258 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | KA258 |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - instrumentatie, opamps, bufferamps |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| versterker type: | General Purpose |
| aantal circuits: | 2 |
| uitvoertype: | - |
| zwenksnelheid: | - |
| bandbreedteproduct winnen: | - |
| -3db bandbreedte: | - |
| stroom - ingangsbias: | 45 nA |
| spanning - ingangsoffset: | 2.9 mV |
| Huidige voorraad: | 800µA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 30 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| bedrijfstemperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| MAX4482AUA+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 864 Meer over bestellen |
|
| AD8625AR-REEL7 | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 954 Meer over bestellen |
|
| NE5234D/01,518 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 905 Meer over bestellen |
|
| HA1-5320-2 | IC OPAMP SAMP/HOLD 1CIR 14CERDIP | 967 Meer over bestellen |
|
| MAX4236AEUA-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8UMAX | 820 Meer over bestellen |
|
| TLC4502QDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 850 Meer over bestellen |
|
| TS271CD | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 875 Meer over bestellen |
|
| ADA4505-4ACBZ-RL | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14WLCSP | 950 Meer over bestellen |
|
| LS404IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 925 Meer over bestellen |
|
| EL5127CY-T13 | IC BUFFER 4 CIRCUIT 10MSOP | 812 Meer over bestellen |
|
| LPV358DDURE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 833 Meer over bestellen |
|
| MAX4453ESA | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 882 Meer over bestellen |
|
| OP237GJ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14CERDIP | 894 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10939 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.