Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - versterkers - videoversterkers en modules |
| Beschrijving | VIDEO AMPLIFIER |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN10502DGKG4 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN10502DGKG4 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - versterkers - videoversterkers en modules |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| toepassingen: | Voltage Feedback |
| uitvoertype: | Rail-to-Rail |
| aantal circuits: | 2 |
| -3db bandbreedte: | 170 MHz |
| zwenksnelheid: | 900V/µs |
| Huidige voorraad: | 14 mA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 100 mA |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1933 Meer over bestellen |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 993 Meer over bestellen |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 856 Meer over bestellen |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 991 Meer over bestellen |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 967 Meer over bestellen |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 974 Meer over bestellen |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 930 Meer over bestellen |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 947 Meer over bestellen |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 808 Meer over bestellen |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 945 Meer over bestellen |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 856 Meer over bestellen |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 853 Meer over bestellen |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 987 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10926 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.