Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN74LVC828ADBR |
| LIXINC Part # | SN74LVC828ADBR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC BUFFER INVERT 3.6V 24SSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN74LVC828ADBR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN74LVC828ADBR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | 74LVC |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| logische soort: | Buffer, Inverting |
| aantal elementen: | 1 |
| aantal bits per element: | 10 |
| invoertype: | - |
| uitvoertype: | 3-State |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 24mA, 24mA |
| spanning - voeding: | 1.65V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 24-SSOP |
| 100323PC | BUS DRIVER, 100K SERIES | 5617 Meer over bestellen |
|
| 74LVC1G07GV-Q100125 | BUFFER, LVC/LCX/Z SERIES | 275802 Meer over bestellen |
|
| DM74ALS245AWMX | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 2060 Meer over bestellen |
|
| MC74HCT365ADR2G | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16SOIC | 34434 Meer over bestellen |
|
| SN74ABT853DW | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | 956 Meer over bestellen |
|
| SN74BCT2244DW | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 5095 Meer over bestellen |
|
| 5962-87631012A | SN54ACT374 OCTAL D-TYPE EDGE-TRI | 883 Meer over bestellen |
|
| CD4503BEE4 | CD4503B CMOS HEX NON-INVERTING B | 3515 Meer over bestellen |
|
| 74AUP2G07DW-7 | IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT363 | 364830980 Meer over bestellen |
|
| FSTU3125MTCX | BUS DRIVER | 8476 Meer over bestellen |
|
| 74ALVC16244DL,118 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 939 Meer over bestellen |
|
| 74ALVCH162827DGGY | IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TSSOP | 850 Meer over bestellen |
|
| 74AHCT1G126W5-7 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SOT25 | 858 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12867 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.77000 | $0.77 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.