Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CD74FCT646SM |
| LIXINC Part # | CD74FCT646SM |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 24SSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CD74FCT646SM PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CD74FCT646SM |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| logische soort: | Transceiver, Non-Inverting |
| aantal elementen: | 1 |
| aantal bits per element: | 8 |
| invoertype: | - |
| uitvoertype: | 3-State |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 15mA, 64mA |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 5.25V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 24-SSOP |
| SN74LS367AN | IC BUFFER NON-INVERT 5.25V 16DIP | 51638 Meer over bestellen |
|
| QS74FCT16652TPV | IC TRANSCEIVER NON-INVERT 5V | 2418 Meer over bestellen |
|
| SN74ALS760DWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 838 Meer over bestellen |
|
| 74HC4050DB,112 | IC BUFFER NON-INVERT 6V 16SSOP | 965 Meer over bestellen |
|
| 74AHCT2G125GD,125 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XSON | 843 Meer over bestellen |
|
| 74LVC241AQ20-13 | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20DFN | 250020800 Meer over bestellen |
|
| MC74HCT125ADG | IC BUFFER NON-INVERT 6V 14SOIC | 103399 Meer over bestellen |
|
| SN74AXC4T245QPWRQ1 | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 16TSSOP | 2363 Meer over bestellen |
|
| 74AHCT1G17GVH | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC74A | 3534 Meer over bestellen |
|
| MC74LCX245DWR2G | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 846 Meer over bestellen |
|
| 74AHCT1G126DBVTG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 | 960 Meer over bestellen |
|
| SN74LVC07APWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 14TSSOP | 856 Meer over bestellen |
|
| SN74AVCH8T245DGVR | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 24TVSOP | 2487 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11580 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.56000 | $1.56 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.