Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN74LVT16245ADL |
| LIXINC Part # | SN74LVT16245ADL |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN74LVT16245ADL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN74LVT16245ADL |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | 74LVT |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| logische soort: | Transceiver, Non-Inverting |
| aantal elementen: | 2 |
| aantal bits per element: | 8 |
| invoertype: | - |
| uitvoertype: | 3-State |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 32mA, 64mA |
| spanning - voeding: | 2.7V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 48-SSOP |
| SN74LVT244BPWE4 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP | 2291 Meer over bestellen |
|
| 74ALVC16245MTDX | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 19353890 Meer over bestellen |
|
| SN74ALVTHR16245LR | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 5514 Meer over bestellen |
|
| SN74HC244DW | IC BUFFER NON-INVERT 6V 20SOIC | 6507 Meer over bestellen |
|
| CY74FCT240CTSOC | IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC | 1538 Meer over bestellen |
|
| SN74LS644-1N | BUS TRANSCEIVER, LS SERIES TTL | 2785 Meer over bestellen |
|
| CY74FCT244CTSOC | IC BUF NON-INVERT 5.25V 20SOIC | 1780 Meer over bestellen |
|
| SNJ54ABT373J | 54ABT373 OCTAL TRANSPARENT D-TYP | 1514 Meer over bestellen |
|
| DM74S241J | BUS DRIVER, 4-BIT, TTL | 17295 Meer over bestellen |
|
| QS74FCT2574ATZ | IC BUS INTERFACE 5V | 3472 Meer over bestellen |
|
| CY74FCT2240ATQC | BUS DRIVER, FCT SERIES | 4128 Meer over bestellen |
|
| 74ALVCH16245A4PA | 74ALVCH16245 - 3.3V CMOS 16 BIT | 4573 Meer over bestellen |
|
| SN74HCT541NSR | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO | 1751 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11101 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.78000 | $3.78 |
| 10 | $3.39141 | $33.9141 |
| 25 | $3.20654 | $80.1635 |
| 100 | $2.77909 | $277.909 |
| 500 | $2.36579 | $1182.895 |
| 1000 | $1.99525 | $1995.25 |
| 2500 | $1.89548 | $4738.7 |
| 5000 | $1.82423 | $9121.15 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.