Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC74AC240DTR2 |
| LIXINC Part # | MC74AC240DTR2 |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Beschrijving | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC74AC240DTR2 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC74AC240DTR2 |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | 74AC |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| logische soort: | Buffer, Inverting |
| aantal elementen: | 2 |
| aantal bits per element: | 4 |
| invoertype: | - |
| uitvoertype: | 3-State |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 24mA, 24mA |
| spanning - voeding: | 2V ~ 6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 20-TSSOP |
| TC74VHCT240AFTEL | IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP | 861 Meer over bestellen |
|
| 74ACTQ244MSA | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 880 Meer over bestellen |
|
| SN74LVTH646DGVRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TVSOP | 980 Meer over bestellen |
|
| SY10EL12ZI-TR | IC BUF NON-INVERT -5.5V 8SOIC | 947 Meer over bestellen |
|
| 74LVT125D/AUJ | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 14SO | 815 Meer over bestellen |
|
| 74LVQ125SJX | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 14SOP | 982 Meer over bestellen |
|
| SN64BCT757NG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP | 972 Meer over bestellen |
|
| SN74LVTH646DGVRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TVSOP | 921 Meer over bestellen |
|
| MC74VHC244DTR2 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP | 859 Meer over bestellen |
|
| MM74C244N | IC BUFFER NON-INVERT 15V 20DIP | 886 Meer over bestellen |
|
| 74LVC2G241GM,125 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XQFN | 892 Meer over bestellen |
|
| 74LCX241SJX | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SOP | 866 Meer over bestellen |
|
| SN74AS646DWRE4 | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | 823 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10932 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.