Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 72841L15PF |
| LIXINC Part # | 72841L15PF |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - fifos-geheugen |
| Beschrijving | IC FIFO SYNC 4KX9 15NS 64QFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 72841L15PF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 72841L15PF |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - fifos-geheugen |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | 7200 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| geheugen grootte: | 72K (4K x 9 x 2) |
| functie: | Synchronous |
| datasnelheid: | 66.7MHz |
| toegangstijd: | 10ns |
| spanning - voeding: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| stroom - voeding (max): | 60mA |
| bus richting: | Bi-Directional |
| expansie type: | Depth, Width |
| programmeerbare vlaggen ondersteuning: | Yes |
| doorzendvermogen: | No |
| fwft-ondersteuning: | No |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V83L20PA8 | IC ASYNCH FIFO 1024X18 56TSSOP | 1000 Meer over bestellen |
|
| 72265LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 954 Meer over bestellen |
|
| 72815LB15PFI8 | IC FIFO SYNC DUAL 512X18 128TQFP | 883 Meer over bestellen |
|
| 72281L20TF | IC FIFO 32768X18 LP 20NS 64QFP | 922 Meer over bestellen |
|
| 72271LA10PF8 | IC FIFO 16384X18 LP 10NS 64QFP | 800 Meer over bestellen |
|
| 72V841L15TFGI8 | IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP | 870 Meer over bestellen |
|
| 72V201L10J | IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-PLCC | 970 Meer over bestellen |
|
| 72845LB15PF8 | IC FIFO SYNC DL 4096X18 128TQFP | 835 Meer over bestellen |
|
| 72255LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 876 Meer over bestellen |
|
| 7201LA12TP | IC MEM FIFO 512X9 12NS 28DIP | 811 Meer over bestellen |
|
| 72V221L10PF | IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP | 842 Meer over bestellen |
|
| 72V3624L10PF8 | IC FIFO 512X36 10NS 128QFP | 845 Meer over bestellen |
|
| 7204L25JI | IC FIFO 4KX9 25NS 32PLCC | 953 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10874 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.