Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 72V255L15TF |
| LIXINC Part # | 72V255L15TF |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - fifos-geheugen |
| Beschrijving | IC FIFO SS 8192X18 64-TQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 72V255L15TF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 72V255L15TF |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - fifos-geheugen |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | 72V |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| geheugen grootte: | 144K (8K x 18) |
| functie: | Synchronous |
| datasnelheid: | 66.7MHz |
| toegangstijd: | 10ns |
| spanning - voeding: | 3 V ~ 3.6 V |
| stroom - voeding (max): | 55mA |
| bus richting: | Uni-Directional |
| expansie type: | Depth, Width |
| programmeerbare vlaggen ondersteuning: | Yes |
| doorzendvermogen: | Yes |
| fwft-ondersteuning: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 64-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V811L10TFG8 | IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP | 823 Meer over bestellen |
|
| 72615L35J | IC FIFO BY SYNC 512X18X2 68PLCC | 899 Meer over bestellen |
|
| IDT7201LA35SO8 | IC MEM FIFO 512X9 35NS 28-SOIC | 918 Meer over bestellen |
|
| 72225LB25J8 | IC FIFO 1024X18 SYNC 25NS 68PLCC | 949 Meer over bestellen |
|
| IDT72T54262L5BB | IC FIFO DDR/SDR QUAD/DUAL 324BGA | 986 Meer over bestellen |
|
| IDT72V7280L15BB | IC FIFO 32768X36 15NS 256BGA | 892 Meer over bestellen |
|
| IDT7202LA12SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 12NS 28SOIC | 860 Meer over bestellen |
|
| IDT7202LA15SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 28SOIC | 851 Meer over bestellen |
|
| 72V851L10TFG8 | IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP | 860 Meer over bestellen |
|
| 72235LB25JI8 | IC FIFO 2048X18 SYNC 25NS 68PLCC | 823 Meer over bestellen |
|
| IDT7200L15SOI8 | IC MEM FIFO 256X9 15NS 28-SOIC | 921 Meer over bestellen |
|
| 72T1885L5BBI | IC FIFO 32768X18 2.5V 5NS 144BGA | 945 Meer over bestellen |
|
| 72T1885L4-4BB | IC FIFO 32768X18 2.5V 4NS 144BGA | 897 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10941 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.