Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN74S175NSRE4 |
| LIXINC Part # | SN74S175NSRE4 |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - flip-flops |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN74S175NSRE4 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN74S175NSRE4 |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - flip-flops |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | 74S |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| functie: | Master Reset |
| type: | D-Type |
| uitvoertype: | Complimentary |
| aantal elementen: | 1 |
| aantal bits per element: | 4 |
| klok frequentie: | 110 MHz |
| maximale voortplantingsvertraging @ v, max cl: | 12ns @ 5V, 15pF |
| trekkertype: | Positive Edge |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 1mA, 20mA |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 5.25V |
| stroom - rust (iq): | 96 mA |
| ingangscapaciteit: | - |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SO |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| 74HC109D/AUJ | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO | 981 Meer over bestellen |
|
| SY100S331JZ | IC FF D-TYPE TRPL 1BIT 28PLCC | 996 Meer over bestellen |
|
| 74ABT16374BDGG,512 | IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP | 908 Meer over bestellen |
|
| MC10E451FNR2 | IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 28PLCC | 897 Meer over bestellen |
|
| 74ACQ377PC | IC FF D-TYPE OCTAL 20DIP | 986 Meer over bestellen |
|
| CY74FCT2374ATSOCE4 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC | 984 Meer over bestellen |
|
| 74ABT574AN,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP | 941 Meer over bestellen |
|
| MC100EP31DTR2 | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8TSSOP | 849 Meer over bestellen |
|
| 74ABT374AD,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO | 885 Meer over bestellen |
|
| CY74FCT821BTSOCTE4 | IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 20SOIC | 966 Meer over bestellen |
|
| 74ACT74TTR | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP | 845 Meer over bestellen |
|
| MC10E452FNG | IC FF SNGL 5BIT 28PLCC | 908 Meer over bestellen |
|
| HMC841LC4B | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 24SMT | 824 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10883 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.