Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | NL17SG32CMUTCG |
| LIXINC Part # | NL17SG32CMUTCG |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - poorten en omvormers |
| Beschrijving | IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | NL17SG32CMUTCG PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | NL17SG32CMUTCG |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - poorten en omvormers |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | MiniGate™ |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| logische soort: | OR Gate |
| aantal circuits: | 1 |
| aantal ingangen: | 2 |
| functies: | - |
| spanning - voeding: | 0.9V ~ 3.6V |
| stroom - rust (max): | 500 nA |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 8mA, 8mA |
| logisch niveau - laag: | - |
| logisch niveau - hoog: | - |
| maximale voortplantingsvertraging @ v, max cl: | 4.4ns @ 3.3V, 30pF |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | 6-UDFN (1x1) |
| pakket / koffer: | 6-UFDFN |
| 74S132PC | NAND GATE, TTL, PDIP14 | 8768 Meer over bestellen |
|
| MC74F10N | NAND GATE, F/FAST SERIES, 3 FUNC | 10532 Meer over bestellen |
|
| SN74LVC86AMDREP | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC | 948 Meer over bestellen |
|
| 74HCT02PW-Q100,118 | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP | 3099 Meer over bestellen |
|
| 74LV08PW,112 | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 929 Meer over bestellen |
|
| SN74ALVC08DGVR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TVSOP | 50646 Meer over bestellen |
|
| MC10H211L | IC GATE NOR 2CH 3-INP 16CDIP | 882 Meer over bestellen |
|
| NLX2G32BMX1TCG | IC GATE OR 2CH 2-INP 8ULLGA | 6971 Meer over bestellen |
|
| 74LVC14ADB,118 | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SSOP | 833 Meer over bestellen |
|
| SN74ALS27FN | NOR GATE, TTL, PQCC20 | 7491 Meer over bestellen |
|
| SN74AUP2G06DSFR | IC INVERTER OD 2CH 2-INP 6SON | 130697 Meer over bestellen |
|
| SN54S20J | 54S20 DUAL 4-INPUT POSITIVE-NAND | 1127 Meer over bestellen |
|
| 74LS133PC | NAND GATE, TTL, PDIP16 | 11928 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10834 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12400 | $0.124 |
| 6000 | $ 0.12400 | $744 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.