Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SN74ALS841DWR |
| LIXINC Part # | SN74ALS841DWR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - vergrendelingen |
| Beschrijving | BUS DRIVER |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SN74ALS841DWR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SN74ALS841DWR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - vergrendelingen |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | 74ALS |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| logische soort: | D-Type Transparent Latch |
| circuit: | 10:10 |
| uitvoertype: | Tri-State |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| onafhankelijke circuits: | 1 |
| vertragingstijd - voortplanting: | 7ns |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 2.6mA, 24mA |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 24-SOIC |
| 74FCT162373TPV | FAST 16-BIT TRANSPARENT LATCHES | 2516 Meer over bestellen |
|
| CD4044BD3 | CMOS QUAD NAND R/S LATCH | 888 Meer over bestellen |
|
| MAX834EUK-T | LATCHING VOLTAGE MONITORS | 118189 Meer over bestellen |
|
| MC74VHCT259AD | DECODER/DRIVER | 865 Meer over bestellen |
|
| MC74LVX259DR2 | D LATCH | 5979 Meer over bestellen |
|
| 74HCT259PW-Q100,11 | IC LATCH 8BIT ADDRESS 16TSSOP | 990 Meer over bestellen |
|
| 74AHC373D,112 | IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SOIC | 954 Meer over bestellen |
|
| 74LV259N,112 | D LATCH, LV/LV-A/LVX/H SERIES | 1841 Meer over bestellen |
|
| 9314PC | D LATCH, 1-FUNC, 4-BIT, TTL | 17161 Meer over bestellen |
|
| CD4724BFX | CMOS 8-BIT ADDRESSABLE LATCH | 1132 Meer over bestellen |
|
| 54LS375DMQB | D LATCH, LS SERIES TTL | 2195 Meer over bestellen |
|
| 54LS256DM | D LATCH, 2 FUNC, 4 BIT, TTL, CDI | 1503 Meer over bestellen |
|
| SN74HCT573DWR | IC OCT D TRANSP LATCH 20-SOIC | 12050 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10834 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.04000 | $4.04 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.