Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| LIXINC Part # | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Fabrikant | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Beschrijving | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TC7MB3125CFT-EL(M) PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Merk: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Fabrikant: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| serie: | TC7MB |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Bus Switch |
| circuit: | 1 x 1:1 |
| onafhankelijke circuits: | 4 |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | - |
| spanningsbron: | Single Supply |
| spanning - voeding: | 4V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-TSSOP |
| 54LS298DMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES TTL | 978 Meer over bestellen |
|
| 74LVX138MTCX | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 1944 Meer over bestellen |
|
| CBTD3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 2890 Meer over bestellen |
|
| 74CBTLV3245ADWG4 | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20SOIC | 899 Meer over bestellen |
|
| CD22M3494E | IC CROSSPOINT SW 1 X 16:8 40DIP | 2854 Meer over bestellen |
|
| 74CBTLV3245PGG | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20TSSOP | 924 Meer over bestellen |
|
| CD74ACT153M | IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16SOIC | 10080 Meer over bestellen |
|
| CD54AC258F3A | QUAD 2-INPUT MUX | 1215 Meer over bestellen |
|
| QS3861QG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24QSOP | 2021 Meer over bestellen |
|
| 74CBTLV3126PGG | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 21491 Meer over bestellen |
|
| 54LS258AFMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES | 975 Meer over bestellen |
|
| SN54F257J | MUX, F/FAST SERIES | 1041 Meer over bestellen |
|
| SN74CBT3383CDW | IC BUS FET EXCHG SW 5X2:2 24SOIC | 1965 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 14849 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60000 | $0.6 |
| 2000 | $0.37200 | $744 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.