Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| Fabrikant | Nexperia |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Beschrijving | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 74AUP1G18GW,125 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 74AUP1G18GW,125 |
| Merk: | Nexperia |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Fabrikant: | Nexperia |
| serie: | 74AUP |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Demultiplexer |
| circuit: | 1 x 1:2 |
| onafhankelijke circuits: | 1 |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 4mA, 4mA |
| spanningsbron: | Single Supply |
| spanning - voeding: | 0.8V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| apparaatpakket leverancier: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922154 Meer over bestellen |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3872 Meer over bestellen |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15377 Meer over bestellen |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 956 Meer over bestellen |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774413 Meer over bestellen |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 978 Meer over bestellen |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2546 Meer over bestellen |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1797 Meer over bestellen |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 984 Meer over bestellen |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1294 Meer over bestellen |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 2979 Meer over bestellen |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 820 Meer over bestellen |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6679 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10941 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.