Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC74LVX139M |
| LIXINC Part # | MC74LVX139M |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Beschrijving | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC74LVX139M PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC74LVX139M |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | 74LVX |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Decoder/Demultiplexer |
| circuit: | 1 x 2:4 |
| onafhankelijke circuits: | 2 |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 4mA, 4mA |
| spanningsbron: | Single Supply |
| spanning - voeding: | 2V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOEIAJ |
| MC74LCX258M | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 812 Meer over bestellen |
|
| SCAN90CP02SPX | IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 28WQFN | 868 Meer over bestellen |
|
| DM74LS251N | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP | 993 Meer over bestellen |
|
| 74AC399SC | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 879 Meer over bestellen |
|
| SN74AS151DRG4 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC | 950 Meer over bestellen |
|
| M74HC257B1R | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 971 Meer over bestellen |
|
| 74F251ASJX | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP | 897 Meer over bestellen |
|
| SN74ALS158DR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 815 Meer over bestellen |
|
| 74HC258D,653 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 873 Meer over bestellen |
|
| 74VHC257MTR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 802 Meer over bestellen |
|
| MC74VHCT257AMEL | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 919 Meer over bestellen |
|
| MC74LVX139MEL | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ | 854 Meer over bestellen |
|
| 72V70810PFG8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 904 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10971 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.