Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Beschrijving | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | DM74LS257BN PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | DM74LS257BN |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | logica - seinschakelaars, multiplexers, decoders |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | 74LS |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Multiplexer |
| circuit: | 4 x 2:1 |
| onafhankelijke circuits: | 1 |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 2.6mA, 24mA |
| spanningsbron: | Single Supply |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 5.25V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 875 Meer over bestellen |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 807 Meer over bestellen |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 848 Meer over bestellen |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 919 Meer over bestellen |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 933 Meer over bestellen |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 888 Meer over bestellen |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 939 Meer over bestellen |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 888 Meer over bestellen |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 819 Meer over bestellen |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 905 Meer over bestellen |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 851 Meer over bestellen |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 997 Meer over bestellen |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 845 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10952 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.