Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen - controllers |
| Beschrijving | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MXD1210CSA+T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MXD1210CSA+T |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen - controllers |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| controller type: | Nonvolatile RAM |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3584 Meer over bestellen |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23759 Meer over bestellen |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17581 Meer over bestellen |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1264 Meer over bestellen |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33185 Meer over bestellen |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 916 Meer over bestellen |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 2116 Meer over bestellen |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2328 Meer over bestellen |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1885 Meer over bestellen |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2204 Meer over bestellen |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1272 Meer over bestellen |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 825 Meer over bestellen |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 997 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10946 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.