Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| Fabrikant | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IS43DR16160B-37CBLI PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IS43DR16160B-37CBLI |
| Merk: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | DRAM |
| technologie: | SDRAM - DDR2 |
| geheugen grootte: | 256Mb (16M x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 266 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 15ns |
| toegangstijd: | 500 ps |
| spanning - voeding: | 1.7V ~ 1.9V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 84-TFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1185 Meer over bestellen |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2280 Meer over bestellen |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 967 Meer over bestellen |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2816 Meer over bestellen |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1576 Meer over bestellen |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1168 Meer over bestellen |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 831 Meer over bestellen |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 861 Meer over bestellen |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2425 Meer over bestellen |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 866 Meer over bestellen |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 870 Meer over bestellen |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2363 Meer over bestellen |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2357 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10946 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.