Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 25LC160AT-I/SN |
| LIXINC Part # | 25LC160AT-I/SN |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 25LC160AT-I/SN PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 25LC160AT-I/SN |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Not For New Designs |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | EEPROM |
| technologie: | EEPROM |
| geheugen grootte: | 16Kb (2K x 8) |
| geheugen interface: | SPI |
| klok frequentie: | 10 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 5ms |
| toegangstijd: | - |
| spanning - voeding: | 2.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| 71V65703S85BGGI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA | 853 Meer over bestellen |
|
| S34MS02G100BHI003 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63BGA | 871 Meer over bestellen |
|
| CY7C1021B-15ZXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II | 885 Meer over bestellen |
|
| IS61QDPB42M36A1-500M3L | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA | 958 Meer over bestellen |
|
| N25Q064A13EF8A0E | IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 8VDFPN | 1251 Meer over bestellen |
|
| AS4C2M32D1A-5BCN | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA | 818 Meer over bestellen |
|
| GS8160Z18DGT-250I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 880 Meer over bestellen |
|
| 71V65603S150BQG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 985 Meer over bestellen |
|
| FM93C86ALM8X | EEPROM, 1KX16, SERIAL, CMOS | 5442 Meer over bestellen |
|
| MT58L512Y36DT-10 | CACHE SRAM, 512KX36, 5NS PQFP100 | 1934 Meer over bestellen |
|
| CY62127BVLL-70BKI | SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT) | 3190 Meer over bestellen |
|
| CAT24AA04WI-GT3 | IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 6805 Meer over bestellen |
|
| 93LC56CT-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP | 842 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11249 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 3300 | $0.47380 | $1563.54 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.