Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 71V416S15BEGI8 |
| LIXINC Part # | 71V416S15BEGI8 |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48CABGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 71V416S15BEGI8 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 71V416S15BEGI8 |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Asynchronous |
| geheugen grootte: | 4Mb (256K x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 15ns |
| toegangstijd: | 15 ns |
| spanning - voeding: | 3V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-TFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 48-CABGA (7x7) |
| IS43LR16320B-6BLI | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA | 1059 Meer over bestellen |
|
| 93LC56B-I/MS | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8MSOP | 2462 Meer over bestellen |
|
| SST25VF016B-50-4I-S2AF | IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC | 928 Meer over bestellen |
|
| GS8162Z36DGD-250IV | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA | 969 Meer over bestellen |
|
| S29GL064N90TFI033 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 840 Meer over bestellen |
|
| CY14B101Q2A-SXI | IC NVSRAM 1MBIT SPI 40MHZ 8SOIC | 1611 Meer over bestellen |
|
| CY62146EV30LL-45ZSXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 1213 Meer over bestellen |
|
| AS7C1025B-12JCN | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 961 Meer over bestellen |
|
| CY7C1062GN30-10BGXI | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 119PBGA | 900 Meer over bestellen |
|
| CY7C1061GE30-10BV1XIT | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA | 909 Meer over bestellen |
|
| IS25LP128-JLLE | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 4114 Meer over bestellen |
|
| MX25L6406EZNI-12GF | IC FLASH 64MBIT SPI 86MHZ 8WSON | 985 Meer over bestellen |
|
| CAT24C03WI-G | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC | 17214 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10993 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.34600 | $6.346 |
| 2000 | $5.75833 | $11516.66 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.