Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | GVT71128D32T-7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | GVT71128D32T-7 |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | GVT71128D32 |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM |
| geheugen grootte: | 4Mb (128K x 32) |
| geheugen interface: | - |
| klok frequentie: | 66 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | 7 ns |
| spanning - voeding: | 3.3V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-TQFP |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 936 Meer over bestellen |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1557 Meer over bestellen |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2069 Meer over bestellen |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 912 Meer over bestellen |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2429 Meer over bestellen |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1202 Meer over bestellen |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1558 Meer over bestellen |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5231 Meer over bestellen |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 899 Meer over bestellen |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1342 Meer over bestellen |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 995 Meer over bestellen |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1425 Meer over bestellen |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 815 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12836 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.