Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CY7C09279V-7AXC |
| LIXINC Part # | CY7C09279V-7AXC |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | DUAL-PORT SRAM, 32KX16, 7.5NS, C |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CY7C09279V-7AXC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CY7C09279V-7AXC |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| geheugen grootte: | 512Kb (32K x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 83 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | 7.5 ns |
| spanning - voeding: | 3V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-TQFP (14x14) |
| AT24C512-10TU-2.7 | IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP | 1814 Meer over bestellen |
|
| S25FL128SAGNFI001 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 7137 Meer over bestellen |
|
| IS61DDP2B22M18A-400M3L | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 906 Meer over bestellen |
|
| 71V35761SA166BGG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 993 Meer over bestellen |
|
| 93LC56AX-E/SN | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 974 Meer over bestellen |
|
| 71V3556SA100BQGI8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 911 Meer over bestellen |
|
| SST25VF010A-33-4C-QAE-T | IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON | 2816 Meer over bestellen |
|
| CY7C1051H30-10BV1XET | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA | 976 Meer over bestellen |
|
| MT58L128L32D1T-10 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP | 922 Meer over bestellen |
|
| CY7C10612GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 882 Meer over bestellen |
|
| W632GG8NB11I | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78VFBGA | 935 Meer over bestellen |
|
| CY7C1650KV18-450BZC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1065 Meer over bestellen |
|
| LE24512AQF-AH | IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K | 23460851 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11184 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $52.92000 | $52.92 |
| 10 | $47.63299 | $476.3299 |
| 25 | $46.59453 | $1164.86325 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.