Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CY7C1623KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1623KV18-300BZXC |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | SYNC RAM |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CY7C1623KV18-300BZXC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CY7C1623KV18-300BZXC |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Synchronous, DDR II |
| geheugen grootte: | 144Mb (8M x 18) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 300 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | - |
| spanning - voeding: | 1.7V ~ 1.9V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 165-LBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 165-FBGA (15x17) |
| S29GL256S10TFIV10 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 56TSOP | 1000 Meer over bestellen |
|
| CY62256NLL-70SNXC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC | 2496 Meer over bestellen |
|
| CY7C1041BN-20ZSXA | STANDARD SRAM, 256KX16, 20NS PDS | 2725 Meer over bestellen |
|
| CY7C1069G30-10ZSXI | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 936 Meer over bestellen |
|
| BR93G86F-3GTE2 | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOP | 3441 Meer over bestellen |
|
| S29GL01GS11FHIV23 | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA | 2405 Meer over bestellen |
|
| 71V65602S133PFG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 982 Meer over bestellen |
|
| W25Q64JWSSIM | IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 946 Meer over bestellen |
|
| NM25C040LM8 | EEPROM, 512X8, SERIAL, CMOS | 2975 Meer over bestellen |
|
| GS8320Z36AGT-250I | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP | 885 Meer over bestellen |
|
| CY7C1061GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 937 Meer over bestellen |
|
| BR24L04F-WE2 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOP | 2378 Meer over bestellen |
|
| MX25L2006EM1I-12G | IC FLASH 2MBIT SPI 86MHZ 8SOP | 964 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10975 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $215.40000 | $215.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.